Den Største Reisen - Benny Borg - Den Største Reisen (CD, Album)

Han er fokuset, og han er stemmen. Men han nyter godt av Berg og Reites respektfulle og rett ut vakre produksjon. Det skyldes naturligvis tekstene hans, og jeg er nesegrus beundrer av resultatet. En kraftig tekst som er like viktig om ikke viktigere i dag, som den gang Wildenvey skrev den. Med disse tre enkle ordene kommer du langt: Jeg elsker deg. Og nettopp felleskap og styrke er elementer som er viktige i platens siste spor.

Men bare nesten. Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Varsle meg om senere kommentarer via e-post. Varsle meg om nye innlegg via e-post. Sign in. Log into your account. Tracklist Sorted by: Running order Running order Most popular. Buy Loading. More Love this track. Play album Buy Loading. Scrobble Stats? What is scrobbling? Artist images. Benny Borg 4, listeners Related Tags swedish visesang viser Do you know any background info about this artist?

Similar Artists Play all. Trending Tracks 1. Features Exploring the local sounds and scenes at Noise Pop Fest. Albums of the latest and loved, and the ones to look out for discover By okspud1 15 Feb am. All Things Hyped: Last. Love this track. More Love this track Set track as current obsession Get track Loading. Friday 27 March Saturday 28 March Monday 30 March Tuesday 31 March Wednesday 1 April Thursday 2 April Friday 3 April Saturday 4 April Sunday 5 April Monday 6 April Tuesday 7 April Wednesday 8 April Thursday 9 April Friday 10 April Saturday 11 April Sunday 12 April Monday 13 April Tuesday 14 April Wednesday 15 April Friday 17 April Saturday 18 April Sunday 19 April Monday 20 April Tuesday 21 April Wednesday 22 April Thursday 23 April Friday 24 April Saturday 25 April Sunday 26 April Monday 27 April Tuesday 28 April Wednesday 29 April Thursday 30 April Friday 1 May Saturday 2 May Sunday 3 May Monday 4 May Tuesday 5 May Wednesday 6 May Thursday 7 May Friday 8 May Saturday 9 May Sunday 10 May Monday 11 May Tuesday 12 May Wednesday 13 May Thursday 14 May Friday 15 May Saturday 16 May Sunday 17 May Monday 18 May Tuesday 19 May Wednesday 20 May Thursday 21 May Friday 22 May Saturday 23 May Sunday 24 May Monday 25 May Tuesday 26 May Wednesday 27 May Thursday 28 May Friday 29 May Saturday 30 May Sunday 31 May Monday 1 June Tuesday 2 June Thursday 4 June Friday 5 June Saturday 6 June Sunday 7 June Monday 8 June Tuesday 9 June Monday 15 June Tuesday 16 June Wednesday 17 June Friday 19 June Saturday 20 June Sunday 21 June Monday 22 June Tuesday 23 June Wednesday 24 June Thursday 25 June Friday 26 June Saturday 27 June Sunday 28 June Monday 29 June Tuesday 30 June Wednesday 1 July Thursday 2 July Friday 3 July

Mar 11,  · Descubre Den Største Reisen de Benny Borg en Amazon Music. Escúchalo en streaming y sin anuncios o compra CDs y MP3s ahora en neucacentiudersttit.kottdcomolpotkabulksanctymudedesmoi.co

9 Replies to “Den Største Reisen - Benny Borg - Den Største Reisen (CD, Album)”

  1. Den Største Reisen (CD) Borg Benny. Tips en venn kr Antall. Kjøp. Spare i ny ønskeliste. Du må velge størrelse før du kan legge varen i handlekurven Forventet leveringstid: Bestillingsvare, arbeidsdager Selges av neucacentiudersttit.kottdcomolpotkabulksanctymudedesmoi.co Dette produktet tilhører og leveres av neucacentiudersttit.kottdcomolpotkabulksanctymudedesmoi.co
  2. Benny Borgs hittil siste CD Den Største Reisen skiller seg ganske markant ut fra tidligere utgivelser da han i denne, i motsetning til andre modne artister, inviterer lytteren inn i sine indre tanker i nåtid i stedet for å se bakover og dvele ved tidligere neucacentiudersttit.kottdcomolpotkabulksanctymudedesmoi.co Den Største Reisen har blitt et ærlig, nakent og åpenhjertig blikk inn i hvem Benny Borg er.
  3. Den Største Reisen (CD) Benny Borg. Del 20 Veil. pris , Kjøp Klikk og En Dag På Jorden (VINYL) Benny Borg Slippdato TBA 00 Kjøp. Den største reisen (BOK) Benny Borg.
  4. Benny Borg - Den Største Reisen Publisert: mars klar for å høre et album fra Benny Borg som ikke har laget noe nytt på over tyve år, om jeg ikke tar feil. Situasjonen har vært mer eller mindre umulig å forutse, selv om jeg ikke ble overrasket da jeg hørte om den, og sammenligningene som var gjort med Cash sin siste epoke i.
  5. Benny Borg «Den største reisen» Når han nå slipper sitt første skikkelige album på over 20 år, fortjener han å bli lyttet til. Albumet kommer mot en trist bakteppe. Borgs livsledsager.
  6. Benny Borg – Den Største Reisen. Av. Rune Letrud - mars, Facebook. Twitter. Email «Jeg kommer ikke tomhendt, jeg kommer med mitt hjerte» synger Benny Borg i låten «Jeg kommer ikke tomhendt» som vi finner på hans nye plate Den Største Reisen. Hans første album med egne låter på 24 år. Sjelden har vel sannere ord vært.
  7. Anmeldelse: Benny Borg måtte bli 70 før han gir ut sitt beste album «Den største reisen» er første på 23 år. Hei, denne artikkelen er over ett år gammel og kan inneholde utdatert informasjon.
  8. Vinyl and CD Discography; 52 Releases 11 Albums 37 Singles & EPs 3 Compilations 1 Benny Borg: Den Største Reisen (Album) 2 versions: Redbrick Records (2) BB Norway: Sell This Version: 2 .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *